Divertisment

„Logodnicul 90 de zile”: Fiecare membru al distribuției „Logodnicul 90 de zile” de Instagram de care veți avea nevoie vreodată (Lista COMPLETĂ ACTUALIZATĂ din 2020 incluzând toate spinoff-urile și vedetele invitate)

Deși există o mulțime de dramă pe TLC Logodnic de 90 de zile și numeroasele sale efecte secundare, mulți fani preferă să ajungă din urmă pe membrii distribuției lor preferate pe ecran. Mulți Logodnic de 90 de zile vedetele au conturi Instagram pe care le puteți urmări pe măsură ce se despart, se machiază, au copii, merg mai departe și tot ce se întâmplă pe parcurs.

Iată o listă cuprinzătoare a publicului fiecărui membru al distribuției Mâner Instagram . Am inclus chiar și fiecare Logodnic de 90 de zile spin off , precum și câteva vedete de oaspeți notabile (cum ar fi membrii familiei dezaprobatori și ex-notorii) din fiecare sezon. Această listă este actualizată în mod regulat pentru noi sezoane și spinoff-uri.

Paola Mayfield, Russ Mayfield și Molly Hopkins

Paola Mayfield, Russ Mayfield și Molly Hopkins | Robby Klein / Getty Images



este harul mat legat de semnul harului

„Logodnicul de 90 de zile”

Sezonul 1

Kirlyam Cox: @ kirlyam_
Alan Cox: @ aleardesign
Aya Gattone: @ ayagattone
Louis Gattone: @ higantipangga
Mike Eloshway: @ meloshway
Aziza Eloshway: @ azizaeloshway
Russ Mayfield: @ russ_mayfield
Paola Mayfield: @ paola_mayfield
Vizualizați această postare pe Instagram

Crăciun fericit, prieteni Obg pentru încă un an împreună. Fie ca Tatăl nostru să vă binecuvânteze pe toți și să ne amintim adevăratul motiv pentru care sărbătorim această dată! O dragoste în inima fiecăruia. . Crăciun fericit tuturor Vă mulțumim pentru încă un an împreună aici pe Instagram. Fie ca Tatăl nostru Ceresc să vă binecuvânteze pe toți și să ne amintim adevăratul motiv pentru care sărbătorim această perioadă a anului. Îmbrățișare mare tuturor sărbătorilor fericite!

O postare partajată de Kirlyam (@kirlyam_) pe 24 decembrie 2019 la 15:59 PST

Sezonul 2

Danielle Jbali: @ daniellejbali
Mohamed Jbali: @ mohamedjbaliusa
Yamir Castillo: @ yamirmusic
Chelsea Macek: @ chelseamacek
Evelyn: @ evyhalas
Daya De Arce: @ dhiahdrc
Amy Frishmuth: @ amy_frishmuth
Danny Frishmuth: @ dfrishmuth
Cassia Tavares: @ cassiatavares
Jason Hitch: @ hitch4life
Vizualizați această postare pe Instagram

Toată lumea are vise mari, dar viața este plină de obstacole pentru a te împiedica să-ți atingi obiectivele, uneori obstrucția ești tu sau pur și simplu este ceva care trăiește sub gândurile tale! De aceea, trebuie să faci ocazional o pauză din exterior și să trăiești puțin în capul tău pentru a înțelege ce se întâmplă în creierul tău și a te asigura că nu ești bariera dintre tine și visele tale ... AKA te înțelegi pe tine / găsește-te tu.

O postare partajată de Mohamed jbali (@mohamedjbaliusa) pe 10 noiembrie 2019 la 8:56 am PST

Sezonul 3

Aleksandra Iarovikova (Strobel): @ alex.mimi
Carolina Verdini: @ caroverdini
Melanie Walters: @ melaniewalters81
Devar Walters: @ devar11
Nikki Rose Gervise: @ nikjamie13
Loren Brovarnik: @ lorenbrovarnik
Alexei Brovarnik: @ alex_brovarnik
Bajaree Boonma (Noon): day_noon_all_day
Kyle Huckabee: @ portland__realtor
Vizualizați această postare pe Instagram

I-am prins. #teambrovarnik #babybrov #candid

O postare partajată de Loren Brovarnik (@lorenbrovarnik) pe 5 ianuarie 2020 la 12:52 pm PST

Sezonul 4

Azan Tefou: @ justazan
Nicole Nafziger: @ alwayssnicole
Pedro Jimeno: @ pedrojosejrjimeno
Chantel Everett: @ chantel_j_
Asistent Shodipe: @ lowoshow
Narkyia Lathan-Shodipe: @ 90day_kyia_
Anfisa Nava: @ anfisanava_
Alla Fedoruk: @ fedoruk_alla
Vizualizați această postare pe Instagram

#siblings #Riverisdeep #thefamilychantel @tlc

O postare partajată de Chantel (@chantel_j_) pe 31 august 2019 la 7:05 PDT

Sezonul 5

Annie Suwan Toborowsky: @ annie_suwan_toborowsky
David Toborowsky: @ toborowsky_david
Molly Hopkins: @ liviraebras1
Josh și Aika Batterson: @ josh.and.aika
Luis Mendez: @ luisemmanuel91
Andrei Castravet: @ andrei19861
Elizabeth Potthast Castravet: @ elizabethpotthast
Evelyn Cormier: @ evelyncormier
David Vázquez Zermeño: @ încântare
Vizualizați această postare pe Instagram

Crăciun fericit dragilor mei prieteni, fani și familie. 2020 poate ET și toți extratereștrii plus unchiul Bo să ne binecuvânteze pe toți. Anul acesta a trecut la post. Lăsați toate sentimentele negative în urmă în 2019 și mai 2020 le aduce tuturor sănătate, fericire și prosperitate. Fie ca Moș Crăciun să aducă tuturor toaletă familială Jihoon, astfel încât să putem avea un anal bun și curat în 2020. @toborowsky_david # 90dayfiancepillowtalk # 90dayfiance #tlc

O postare partajată de Annie Boom (@annie_suwan_toborowsky) pe 23 decembrie 2019 la 14:46 PST

Sezonul 6

Colt Johnson: @ savagecoltj
Larissa Dos Santos Lima: @ larissalimareal
Fernanda Flores: @ ferfloresoficial
Jonathan Rivera: @ jonathan_myrealtor
Ashley Martson: @ ashleye_90
Jay Smith: @ jay_smith_ja
Lipsa locuințelor: @ Lipsa locuințelor
Kalani Faagata: @ kalanifaagata
Leida Margaretha Cohen: _aicohen
Olga Koshimbetova: @ koshimbetova
Steven Frend: @ frendsteven
Vizualizați această postare pe Instagram

Noapte de Vegas cu prietenul meu Vezi creațiile ei frumoase la @truthlingerie # 90dayfiance # 90dayfiancehappilyeverafter #cosmopolitanlasvegas #imissyou #lasvegasstrip #shein

O postare partajată de Larissa Santos Lima (@larissalimareal) pe 2 noiembrie 2019 la 21:49 PDT

Sezonul 7

Robert: @ robert90days7
Anny: @ anny_dr02
Anna Campisi: @ annamcampisi
Blake Abelard: @ hollowbrooks
Jasmin Lahtinen: @ iasminaniel
Juliana Custodio: @ julianacustodiooo
Michael Jessen: @ michael_jessen_77
Sasha Larin: @ alexander.g.larin
Emily Larin: @ emily.larina
Mike Youngquist: @ mike90dayfiance
Natalie Mordovtseva: @ nataliemordovtseva
Angela Deem și Michael Ilesanmi: @ deemangela
Syngin Colchester: @ syngin_colchester
Tania Maduro: @ tania.mature
Vizualizați această postare pe Instagram

La evenimentul @tjmartellfoundation de aseară, onorând @raekwon și prezentând proiectul nostru de vin @licataawine.

O postare partajată de Juliana Custodio (@julianacustodiooo) pe 22 noiembrie 2019 la 14:22 PST

ce face acum buck showalter

„The Family Chantel”

River (fratele lui Chantel Everett): @ iamriverknight
Winter (sora lui Chantel Everett): @ winterckyler
Karen (mama lui Chantel Everett): @ mai multupidernow
Nicole Jimeno (sora lui Pedro Jimeno): @ nicole.jimeno
Vizualizați această postare pe Instagram

Îmi place acest omuleț # 90dayfiance # 90dayfiancetheotherway

O postare partajată de Deavan Clegg | Reality Tv (@deavanclegg) pe 6 septembrie 2019 la 4:46 PDT

„Logodnicul zilei 90: cealaltă cale”

Jenny Slatten: @ jan_frmsan
Sumit: @ sumitjenny
@ Aladin Jallali aladinjallali
Laura Jallali: @ tlc_laura_jallali
Deavan Clegg: @ deavanclegg
Jihoon Lee: jihoonlee90dv
Corey Rathgeber: @ coreyrathgeber_90
Evelin Villegas: @ evelin_villegas_ecuador
Tiffany Franco Smith: @ tiffanyfrancosmith
Ronald Smith: @ ronaldsmith_tlc
Vizualizați această postare pe Instagram

,. . ⁣⁣ Binecuvântat să fie. Duminică fericită de la #NewPortBeach ⁣ ⁣⁣ ⁣ Blog nou și podcast jessemeester.com⁣ Numai membrii⁣ patreon.com/jessemeester⁣ ⁣ #livetoinspire #sunday #sunset #newport #newportbeachpier #california # 2020 #newyear

O postare partajată de JESSE MASTER (@jessemeester) pe 19 ianuarie 2020 la 8:57 PST

„Logodnicul de 90 de zile: înainte de cele 90 de zile”

Sezonul 1

Darcey Silva: @ darceysilva
Jesse Meester: @ jessemeester
Paul Staehle: @ pauljasonstaehle
Karine Staehle: carină de oțel
Sean Hiler: @ dominican buckeye
Larry și Jenny Passariello: @ larry_and_jenny_passariello
Cortney Reardanz: @ xoxo_cortney
Antonio Millón: @ antoniomillon
Myriam Mana: @ myriamanhattan
Patrick Cornett: @ oficialpatrickcornett
Armi St. Germain (Abby): @ nutellllla509
Vizualizați această postare pe Instagram

#TBT (ThrowBackThur) Hazel și cu mine trimitem dragoste și rugăciuni persoanelor afectate de erupția vulcanului TAAL. Așa arăta înainte. Acest lucru este personal pentru noi, a fost una dintre primele noastre aventuri împreună. Am călărit mini cai până la vârf. Oameni frumoși acolo. Ne-au tratat de minune.

O postare partajată de Pull Myers (@tarik_myers) pe 16 ianuarie 2020 la 16:49 PST

unde a mers alex rodriguez la facultate

Sezonul 2

Ximena Parra: @ ximeparra01
Tarik Myers: @ tarik_myers
Hazel: @ illipina26
Jon Walters: @ jonjwalters
Rachel Walters: @ rachelwalters01
Vizualizați această postare pe Instagram

Știu că nu este cea mai bună imagine, amândoi arătăm ciudat, dar voi închide comentariile de pe ultima fotografie, fundalul nu este photoshop. Unele locuri sunt atât de frumoase încât au arătat photoshopate, dar am ajuns să experimentăm personal acest loc frumos

O postare partajată de Avery & Omar - Reality TV (@ o.m.a.ver.y) pe 19 ianuarie 2020 la 12:17 pm PST

Sezonul 3

Tom Brooks: @ tombrooks_tv
Akinyi Obala: @ akinyiobala
Benjamin Taylor: @ btaylor155
Caesar Mack: @ caesar_mack
Maria: @ divina_maria
Tim Malcolm: @ el_gringo_charlotte
Jeniffer Tarazona: @ jeniffer_tarazona
Rebecca Parrott: @ tlc_90day_rebecca
Judecător Zied: @ tlc_90day_zied
Avery Mills și Omar Albakour: @ o.m.a. vezi. și
Vizualizați această postare pe Instagram

Pic aleatoriu wadup Instagram fam Hmmm ... Comentează aici partea preferată a ultimei emisiuni..Du-te .... ACUM #teamdean # 90dayfiancepillowtalk # 90dayfiancetheotherway # 90dayfiancehappilyeverafter # 90dayfiance # 90dayfiancebeforethe90days #realitytv #androidmanagerals #hiphop #instrument

O postare partajată de Dean Hashim (@ deanhashim90) pe 22 noiembrie 2019 la 7:46 AM PST

Vedete invitate (membri ai familiei, ex, „Pillow Talk” și prieteni)

Stacey Silva (sora geamănă a lui Darcey, vedeta „Pillow Talk”): @ staceysilvatv
Darcey / Stacey Silva: @ aceste silvatwins
Florian Sukaj (logodnicul lui Stacey Silva): @ floriansukaj
Debbie Johnson (mama lui Colt Johnson, vedeta „Pillow Talk”): @ motherdebbiej
Dean Hashim (fratele lui Tarik Myers, vedeta „Pillow Talk”): @ deanhashim90
Juan Munoz Palacio (prietenul Paolei Mayfield): @ juan_a_palacio
Chris Thienemen (prietenul și binefăcătorul lui David Toborowsky): @ christhienemen1
Nikki O (soția lui Chris Thienemen): @ real_oluwanike
Diamond Foxxx / Stephanie Woodcock (fosta soacră a lui Robert, bunica lui Bryson): @ diamond_foxxx
Raul Nomada (ex-Evelin Villegas): @ raulnomada
Betsy McCue (sora lui Emily Larina): @ betsycue
Christina & Jennie (fiica lui Jenny Slatten și soția ei): @ blend_it_boo
Kolini (sora lui Kalani Faagata): @ kolinilynne
Cynthia Decker (prietena și partenerul de afaceri al lui Molly Hopkins, vedeta „Pillow Talk”): @ livirae1906
Rebekah Lichtwerch (sora lui Elizabeth Potthast, starul invitat „Pillow Talk”): @ beckylichtwerch
Joey Supratta (prietenul lui Blake Abelard, coleg muzician): @ joeysupratta
Sarah Jessen (fosta soție a lui Michael Jessen): @ keathley76
Emma-Jayne Brooks (sora lui Tom Brooks): @ ejperezchies
Veronica Rodriguez (fosta invitată „Pillow Talk” a lui Tim Malcolm): @ vepyrod
Johanna Watkins (mama lui Avery Mills): @ watkinsjohanna
Alari Stark (fiica lui Eric Rosenbrook): @ alari_wolfie_stark